Привітання І. Терехова з Міжнародний днем захисту дітей

Дорогі харків'яни!

Першого дня літа ми відзначаємо свято маленьких громадян нашої країни – Міжнародний день захисту дітей! І ми, харків'яни, завжди прагнули зробити все, щоб втілювалися дитячі мрії та надії.

Але страшне слово «війна» увірвалося в наше життя, несучи розруху та ламаючи долі. А в будь-якій війні найбільше страждають діти. Місто-герой Харків робить все можливе, щоб наблизити нашу перемогу. І я дякую всім, хто своєю працею у цей тяжкий час продовжує вкладати душу, знання та сили в наших дітей – вчить, розвиває творчі здібності, підтримує морально та психологічно.

Настане мир – і діти знову сядуть за парти у відновлених дитсадках та школах. У них попереду – все життя, яке має бути сповнене радістю, любов'ю та милосердям, а не страхом, розпачем та нескінченним сидінням у бомбосховищах.

Ми зробимо все, щоб дитинство наших дітей стало яскравим, захоплюючим, наповненим ласкою та добром, і нехай на життєвому шляху на них чекають лише перемоги та успіх!

Мер міста-героя Харків Ігор Терехов записав відеозвернення

та привітав городян із Міжнародним днем захисту дітей.