Завдання на 2020/2021 навчальний рік

та оздоровчий період

1. Підвищувати результативність роботи з реалізації освітньої програми «Дитина», активізуючи творчий потенціал педагогів на створення організаційно-педагогічних умов для повноцінної та змістовної життєдіяльності дітей.

2. Удосконалювати культуру українського мовлення між учасниками освітнього процесу як основи формування національно-патріотичних почуттів. Спрямувати діяльність педагогів на формування розмовного мовлення дітей шляхом використання сучасних технологій розвитку зв'язного мовлення, прозових та поетичних творів сучасних авторів, кращих зразків малих фольклорних жанрів.

3. Продовжувати роботу з народознавства, акцентувати увагу на патріотичне виховання у контексті розвитку духовного потенціалу особистості дитини дошкільного віку.