Розвага "Козацькі розваги"

Щорічно 14 жовтня відзначається День українського козацтва.

Козацтву належить особливе місце в історії України та в історичній пам’яті українського народу.
Світле та радісне свято – Покрова Пресвятої Богородиці. Від часів Хрещення Київської Русі і до наших днів, це свято духовно об’єднувало наш народ, живило його вірою у повсякчасне заступництво Божої Матері за людський рід,за мир і добро на нашій землі.
Гарною традицією стало відзначати свято і в нашому навчальному закладі. Цього річ діти зібралися на посвяту в «козачата». Діти брали участь у різних змаганнях. Багато емоцій та вражень отримали діти, адже крім змагань діти танцювали: дівчатка підготували танець з віночками, хлопчики справжнього «гопака». А також з дитячих вуст звучала мелодійна українська пісня. На завершення свята всіх дітей нагородили солодкими медалями.

Хочеться щоб таких днів було побільше, щоб посмішки ніколи не зникали з дитячих вуст, щоб росли здоровими,сильними духом, щоб цінували братство і згоду бо ми є нащадки козацького роду!