/Files/images/2023/Укр.jpg

Шановні батьки!

З 24 лютого 2022 року в закладі призупинено освітній процес внаслідок збройної агресії Російської Федерації та оголошення в Україні воєнного стану згідно з Указом Президента України від 24.02.2022 № 64/2022 "Про введення воєнного стану в Україні", листа Міністерства освіти і науки України від 25.02.2022 No1/3276-22 «Про організацію освітнього процесу», з метою збереження життя та здоров'я учасників освітнього процесу.

Освітній процес закладу проводиться відповідно

Методичних рекомендацій щодо здійснення освітньої діяльності з питань дошкільної освіти на період дії правового режиму воєнного стану
Психологічна підтримка ОНЛАЙН під час воєнного стану

Поради батькам під час війни
Поради практичного психолога
Рекомндації ЮНІСЕФ
РЕКОМЕНДАЦІЇ ЮНІСЕФ
ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПСИХОЛОГІЧНУ ДОПОМОГУ В УМОВАХ ВІЙНИ
Великодні оповідання для дітей
Відеоматеріали для дітей

ВАС ВІТАЄ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ № 401!

Дитсадок - веселий дім.

Тут робота є усім.
Тут майструють,
Тут будують.
Лисові хвоста малюють,
З пластиліну ліплять вовка.
Швидко шиють нитка й голка,
А тому батьки і мами,
І сестрички із братами,
І бабусі, й дідусі –
Дитсадочок люблять всі! (с)

/Files/images/7282.gif

Ми раді можливості спілкуватися з Вами віртуально на сайті КЗ "ДНЗ №401"! Наш сайт в першу чергу адресований тим, хто зацікавлений у гармонійному й всебічному розвитку своєї дитини, тим, хто бажає співпрацювати з кваліфікованими фахівцями, або тим, хто просто небайдужий до життя нашого дружного веселого садочка!

/Files/images/лп.jpg

На нашому сайті ви можете дізнатися:

- про останні новини в ДНЗ;
- про життя дітей у групах.

Можете знайти:

- інформацію про ЗДО;
- поради практичного психолога;
- практичні поради щодо правильного харчування дитини;
- або просто цікаву інформацію і корисні посилання для батьків маленьких вихованців.

А також ви зможете:

- відвідати фотогалерею;
- задати питання з навчання та виховання працівникам ЗДО за допомогою зворотнього зв'язку.

/Files/images/департамент.png

/Files/images/шары.jpg

/Files/images/milkfactory.gif /Files/images/dnzreg.JPG

Питання? Відповідь!

• SQLSTATE[42S02]: Base table or view not found: 1146 Table 'Edu_dnz401.c_Statistic' doesn't exist
Питання відсутні
Задайте Ваше питання
Для того, щоб задати питання на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.