про офіційний сайт

«Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №401

Харківської міської ради»

1. Загальні положення

1.1. Це Положення розроблено на виконання Закону України “Про доступ до публічної інформації”, розділу 4.2.4 “Інформаційні та комунікаційні технології в системі освіти” Комплексної програми розвитку освіти м.Харкова на 2018-2024 роки, з метою широкого інформування громадськості про діяльність Комунального закладу «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №401 Харківської міської ради», забезпечення принципу прозорості та доступності інформації про дошкільну освіту у закладі.

1.2. Положення визначає порядок функціонування офіційного сайту Комунального закладу «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №401 Харківської міської ради» (далі – КЗ «ДНЗ №401») в мережі Інтернет.

1.3. Метою створення та функціонування офіційного сайту КЗ «ДНЗ №401» є висвітлення діяльності закладу, інформування громадськості про роботу закладу дошкільної освіти та його досягнення.

1.4. Адреса офіційного сайту КЗ «ДНЗ №401» у мережі Інтернет – http://dnz401.edu.kh.ua.

1.5. На офіційному сайті розміщуються інформаційні матеріали, створені в результаті діяльності закладу дошкільної освіти, посилання на вебсайти органів управління освітою.

1.6. Основними інформаційно-ресурсними компонентами сайту є:

1.6.1 Інформація про діяльність та планування роботи КЗ «ДНЗ №401».

1.6.2. Матеріали про проведені заходи.

1.6.3. Основні відомості про заклад дошкільної освіти.

1.6.4. Корисні матеріали для батьків.

2. Структура офіційного сайту КЗ «ДНЗ №401»

Офіційний сайт КЗ «ДНЗ №401» складається з наступних розділів:

2.1. Нормативно-правова база закладу дошкільної освіти.

2.2. Знайомтесь - заклад дошкільної освіти. Тут можна знайти положення про сайт, електронну реєстрацію, наявність вільних місць в закладі дошкільної освіти, територію обслуговування, мережу закладу, контакти, новини закладу дошкільної освіти.

2.3. Адміністрація – статут комунального закладу «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №401 Харківської міської ради», накази, звіт керівника перед громадськістю, робота зі зверненнями громадян, охорона праці, запобігання дитячому травматизму, сторінка сестри медичної старшої, організація харчування, запобігання проявам корупції, соціальний захист дитини, сторінка на Facebook, архів, атестація навчального закладу.

2.4. Прозорість та інформаційна відкритість закладу освіти– оприлюднення публічної інформації.

2.5. Освітній процес – план роботи закладу дошкільної освіти, основні завдання ЗДО, внутрішня система забезпечення якості закладу освіти, наші досягнення, методична тема району, методична робота, сторінка практичного психолога, форми роботи з дітьми, патріотичне виховання, навчання під час карантину, блоги, гурткова робота, виховуємо разом: корисна інформація та поради для батьків.

2.6. Діяльність закладу освіти на період дії воєнного стану в Україні- нормативно-правова база в умовах воєнного стану в Україні, безпека життєдіяльності учасників освітнього процесу, психологічний супровід, рекомендації працівникам ЗДО на період дії воєнного стану в Україні, рекомендації для батьків вихованців, методичні рекомендації щодо проведення просвітницької роботи з учасниками освітнього процесу в закладі дошкільної освіти з питань уникнення враження мінами, вибухонебезпечними предметами та ознайомлення з правилами поводження в надзвичайних ситуаціях, корисні посилання для батьків та дітей, важливі телефони.

2.7. Фотогалерея та відеотека.

2.8. Корисні посилання.

Загальна структура офіційного сайту, структура його розділів може змінюватися за потребою.

3. Інформаційне наповнення офіційного сайту КЗ «ДНЗ №401» та його механізми

3.1. Співробітники КЗ «ДНЗ №401» забезпечують своєчасне оновлення інформації для розміщення на офіційному сайті, а саме:

3.1.1. Інформацію за основними напрямками діяльності.

3.1.2. Інформацію про проведені заходи.

3.2. Інформаційні ресурси для розміщення на сайті надаються в електронній формі.

3.3. Розміщення інформації на офіційному сайті здійснюється співробітниками ЗДО, відповідальними за сторінки сайту (додаток 1).

3.4. Відповідальні за інформаційне наповнення офіційного сайту КЗ «ДНЗ № 401» несуть особисту відповідальність за зміст поданої інформації та своєчасність її оновлення.

3.5. Оновлення інформації на офіційному сайті КЗ «ДНЗ № 401» здійснюється за необхідності.

3.6. Інформація, яка розміщена на офіційному сайті, є публічною.

3.7. Використання матеріалів, розміщених на офіційному сайті, в інших засобах масової інформації можливо за умови обов'язкового посилання на офіційний сайт Управління освіти.