/Files/images/2023/401.jpg

Заклади дошкільної освіти, як і люди, мають своє неповторне обличчя, свій характер, свою долю. Наш малокомплектний україномовний комунальний заклад "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 401 Харківської міської ради" розташовано в житловому будинку в мальовничому місці – біля саду ім. Т.Г.Шевченка за адресою: пров. Л. Гурченко, 3-Є, тел. 725-86-54.

Наш дитячий заклад існує вже кілька десятиліть, має добрі традиції, користується популярністю у дітей та батьків.

КЗ "ДНЗ №401" гостинно відчиняє двері для дітей віком від 2 до 6(7) років, які виховуються в двох різновікових групах.

Очолює КЗ "ДНЗ №401" завідувач Наслєднікова Марина Валентинівна

Графік прийому громадян: вівторок 15.00 - 17.00; четвер 9.00 - 11.00

- Тип закладу: загального розвитку.

- Мова навчання: українська.

- Кількість груп: 2 (1 молодша різновікова група, 1 середньо-старша різновікова група).

- Загальна кількість дітей у 2023/2024 навчальному році - 40.

У закладі дошкільної освіти працює 3 вихователя які мають спеціальну освіту та турботливий обслуговуючий персонал.

У закладі працюють справжні фахівці своєї справи, тому жоден напрямок всебічного розвитку дітей не залишається поза увагою. Вихователі навчають дошкільнят бачити, відчувати і розуміти красу рідного краю, без чого неможливо прищепити любов до Батьківщини, а також дбайливе ставлення до довкілля. Враховуючи, що ЗДО малокомплектний, у вихователів груп є можливість бачити кожну дитину, займатись та розвивати ії індивідуально. Турбота про душу дитини, ії фізичний стан, емоційний настрій - ось наша мета. В ЗДО багато уваги приділяється валеологічному вихованню - запоруки здоров'я дитини.

Використовуючи в роботі з дітьми інноваційні педагогічні технології, колектив намагається створити для своїх вихованців "Будинок радості", комфорт родинних відносин.

Педагоги прагнуть співпрацювати у тісній єдності з батьками, що дає можливість створити необхідні умови для всебічного гармонійного розвитку дитини та адаптувати ії для успішного навчання в умовах сучасної школи.